nk jeugd 16 t/m 18 jaar toerwagens tot 3800 cc balkenklasse melderse balken gastrijders nachtcross gastrijders                
6 stef driessen melderslo 601 danny janssen liessel 801 carel mayer milheeze 300 twan wilemse melderslo 705 marco van zoggel someren                
10 bente zanders oirlo 603 wesley welgraven lettele 808 geert nabuurs siebengewald 301 rob willemse melderslo 710 twan janssen didam 1 ger smedts baarlo                
13 mika van ettro helmond 605 wilco hoezen baarlo 809 bas kuunders milheeze 314 jan luttikhuisen melderslo 712 dion kiewiet oosterwolde 2 sjoerd colbers kessel                
15 leroy sevriens venlo 609 bas smits melderslo 812 jeffry bongertman horst 316 martine luttikhuisen melderslo 714 rick goephart asten stan peeters kessel                
17 anthony klee reuver 610 jasper luijten neer 813 mitchel beurskens sint odillienberg 337 chiel holtermans melderslo 715 etinne hermanns borculo 6 rogier kessel-eik                
21 glen ter maat halle 615 noud thijssen kessel 818 sander thoer deurne 341 coen holtermans melderslo 716 maikel verstappen someren 10 stef van eck herkenbosch                
24 robin tournoij wintelre 620 mike someren-eind 820 richie rutjens ospel 358 marcel willemse melderslo 718 nicky lukkezen maasbommel 14 val van de ham baarlo                
36 stan geutjens bocholt 621 julian van neerven deurne 821 joris bleek siebengewald 362 giel houwen horst 719 danny goossen beek 15 jordi boom baarlo                
37 dylano stevens maasbracht 623 daan derksen aerdt 823 daniel gronkiewicz goch 370 anton v duijnhoven melderslo 722 glen verburg uithoorn hans boom baarlo                
54 liam limberg peer 626 jordi boom baarlo 824 thijs lucassen afferden 379 bart jacobs melderslo 723 jay hoogveld beneden-leeuwen 16 noud tijssen kessel                
55 jesper reintjes veulen 628 freek v dooren kronenberg 827 thijs lemmens ysselsteyn 380 john houwen melderslo 726 yuri abcoude 17 tim maas kessel-eik                
63 luka boevenbrink twello 633 rico v/d eijnden deurne 828 stan theunissen oeffelt 393 ivo janssen melderslo 727 jan peter kooijman terheyden tom mokkink eibergen                
66 jordi strijbos sevenum 644 janine zaaiman hogezand 833 kevin niederkruchten 397 marcel driessen melderslo 729 troy van der boom herwen lorenz maas kessel-eik                
85 dian de leeuw maaseik 649 koen geurts wehl 834 ricardo kraak oss 730 brian rosendaal beek 18 wout zanders oirlo                
98 tim croonenbroek swalmen 653 kimberly peeters roosteren 838 martijn maashees 731 justin de winter aerdt luuk mokkink eibergen                
99 tim spee venray 655 maartje mulder abcoude 846 mick schoenmakers ven-zelderheide standaardklasse tot 2000 cc 734 hans custers bergen 20 daan hendrikx reuver                
658 joost van bommel velden 850 laurens tielen helenaveen 903 davey michels america 738 mike gendt mark janssen reuver                
jeugd 12 t/m 15 jaar 659 peter henraath siebengewald 860 nikita jacobs helden 913 kim vercoulen roermond 742 allesandro deursen beek 22 paul vossen kessel-eik                
4 imke brouwers gennep 662 richard veldwijk teuge 862 giel houwen horst 915 nick de coster sheerarendskerken 743 gerlinde wiersma westervoort 31 ruud hendriks baarlo                
7 luuk van rengs lomm 666 hans hegger melderslo 863 theike ottersum 919 frank rutjens ospel 744 janine zaaiman   hoogezand gwen hendriks baarlo                
14 anne zelen egchel 670 roel alards melderslo 866 jordi strijbos susteren 920 dennis hermans ospel 745 sacha zaaiman hoogezand 44 pim bruynen kessel                
16 mike thoer asten 671 koen theunissen heusden 871 calvin brummers beringe 923 sarah hoogveld didam 756 roel janssen beek 47 bram kluthausen baarlo                
18 dirk van helmond helmond 672 robert sevriens venlo 877 mike nabuurs siebengewald 927 antonie van leeuwen harmelen 765 ingo beekmans erp 48 maik visser duiven                
23 joeri hegger maasbree 677 danny lubben klazienaveen 880 john houwen sevenum 929 willem jacobs neerkant 770 nick vermeeren ospel 58 bas smits melderslo                
25 danny messink dinxperlo 678 ton van leeuwen harmelen 896 nick rolff siebengewald 939 johan v/d vondevoort veldhoven 772 johan heldens baarlo 60 niels alards melderslo                
34 jens van mierlo bergen 679 luc beek 898 ricardo mallev roggel 958 tim van bommel baarlo 782 jamy westbroek purmerend 61 patick seuren melderslo                
41 willem zelen egchel 680 bram vander linden veldhoven 899 daniel daniels sevenum 970 antione tournoij veldhoven 784 josje van iterson alphen 62 roel driessen melderslo                
43 bram cornelissen asten 685 sjon v/d weiden barneveld 987 tim heinen pannerden 787 tim heinen pannerden 63 mike leyendeckers swalmen                
46 senne vaessen kaulille 686 roy wijnhoven horst 993 jan dekker beekbergen 789 josh jacobs someren 65 jordi venlo                
73 nick van susteren sint joost 687 tim rooijakkers asten 997 erwin opbroek horn 790 mick tinga bant 67 roy wijnhoven melderslo                
86 martien van hoof helmond 688 cyriel poen siebengewald 998 dominique min herten 792 brain bol baarlo 68 sjors colbers baarlo                
93 guus reintjes veulen 694 ellen efde bornw 999 ricardo opbroek nunhem 798 daniel daniels sevenum 77 fred everts roggel                
96 tibo vaessen kaulille sprintklasse v buggy 87 giel houwen horst                
sportklasse 105 robert-jan huijbregts lage zwaluwe 13 mike de roo 88 freek hendrix roggel                
502 marco raben winterswijk-meddo 111 goord hurkmans someren juniorbuggy/crosskarts 14 bram smits nachtcross gastrijders 90 mark frenken neer                
503 danny schonenberg alphen a/d maas 115 melvin klaassen sheerarendskerken 92 stan v/d manakker oirlo 20 bram ceunen 210 jasper luijten neer 92 bryan baarlo                
505 remco romme hoeven 118 rick bennenbroek veulen 220 roan benen genderingen 23 job romme 222 bart laumen kessel 93 rob van rengs meterik                
517 pascal de vries abcoude 119 john verberk baarle-nassau 221 freek briels neer 24 hugo huijbregts 241 pascal van wijlick baarlo 105 coen holtermans melderslo                
530 frank seleman kockengen 121 mike uenk emst 25 julien reints 700 robin vinkeveen 106 jac grubben hout-blerick                
534 ruud van lierop valkenswaard 128 hans bronkhorst beusichem 27 roos hermanns 758 joost van bommel velden toine grubben hout-blerick                
535 frank van weert bergeijk 136 mitchel pepping vianen special 1400cc 29 syb van de broek remco vercoulen venlo 110 roy verberkt lottum                
538 piet v/d bliek wintelre 138 roy mallegrom voorthuizen 16 mike thoer asten 33 sebbe tuijtelaars 122 mathieu grubben hout-blerick                
540 jarno smetsers spoordonk 143 niek zweers emst 63 luka boevenbrink twello 34 pim klaassen 128 freek van dooren kronenberg                
548 johan bakelaar melissant 155 jelle dens onze-l-v-waver 84 peter de leeuw maaseik 41 daan spies 135 auke lenders hout-blerick                
550 nick umans onze-l-v-waver 164 tomas bartels siebengewald 406 thierry van maasdijk roosteren 42 quinty bakker 136 donny van megen baarlo                
555 tim govers valkenswaard 180 marcel reints apeldoorn 426 tommy thoer asten 47 bart bijsterbosch lowie van megen baarlo                
557 remco troost hillegom 188 koen van well overloon 483 jarno geurts baarlo 84 jan romme 138 mike gendt                
198 christiaan v/d wal grootegast 497 jurre croonenbroek swalmen 99 mil clemers 139 jules bex heibloem                
199 ronny heimen pannerden